2100 Gödöllő, Kossuth L. u. 31-33.
  (20) 397-6644

Alkatrész

Hálózat

Irodai kellékek

Kiegészítő, Kellék

Multimédia, Szórakozás, Otthon

Notebook

Periféria

Szoftver

Szűrés

Sorrend

név szerint
név szerint
ár szerint
ár szerint

Egyszerre megjelenítendő termékek száma

20 db
50 db
100 db
összes

Gyártó

ACT
ASUS
ASUSTOR
ATEN
CISCO
CLUB3D
CUDY
CYBERPOWER
D-LINK
DAHUA
DELOCK
DIGITUS
EDIMAX
EMINENT
ESPERANZA
GEMBIRD
HAMA
HIKVISION
HP
IMOU
IP-COM
LANBERG
LANCOM
LEVELONE
LINKSYS
LOGILINK
MANHATTAN
MEDIA-TECH
MIKROTIK
NETGEAR
PLANET
QNAP
REYEE
ST LAB
STARTECH
STRONG
TECHLY
TELTONIKA
TENDA
TP-LINK
UBIQUITI
UGREEN
UNIVIEW
VIVOLINK
YEALINK
ZYXEL

Termékeink > Hálózat > Switch

Mikrotik CRS504-4XQ-IN Switch

Mikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN Switch
Mikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN SwitchMikrotik CRS504-4XQ-IN Switch
LAN Port5 db
10/100Mbit LAN port1 db
SFP port4
Menedzselhető
Vizuális topológia
Rack
Fémház
tömeg2,404kg
Garancia 24 hónap
GyártóMIKROTIK
Termék weboldal
304 980 Ft   db 
5xLAN port, 1x10/100Mbit LAN, SFP port 4, Fémház

100 Gigabites családunk folyamatosan bővül – már láttad a hihetetlen CCR2216 100 Gigabites routert. Itt az ideje egy megfelelő kapcsolónak – a CRS504-4XQ-IN . A kis méret és az alacsony fogyasztás (25 W tartozékok nélkül!) tökéletes a 100 Gigabites hálózat bővítésének megkezdéséhez a mindennapi beállításokban. Ez a sebesség már nem korlátozódik adatközpontokra, internetszolgáltatókra és nagy irodákra. Te is frissítheted 10 vagy 25 gigabites hálózatodat, és csatlakozhatsz a száz klubhoz!

Négy 100 Gigabites QSFP28 port található. Használja őket további 100 gigabites eszközök csatlakoztatására, vagy ragadjon meg egy átszakítókábelt több 25 gigabites eszköz csatlakoztatásához: mindegyik port négy 25 gigabites vonalhoz csatlakozik, lehetővé téve 16 x 25 gigabites eszközök csatlakoztatását. Tulajdonképpen mindenféle csatlakozást keverhetünk így: 100 Gigabit az egyik porton, 40 Gigabit a másikon, 4x25 Gigabit a harmadikon, és talán még néhány 10G vagy 1G kábel is a negyediken. A hatalmas Marvell DX4310 kapcsolóchip mindent megbirkózik anélkül, hogy izzadna!

Nyilvánvalóan van Ethernet port felügyeleti célokra is.
Ezt a kapcsolót már jó ideje használjuk a Genomics Data Network projektben. Nagy kapacitású adathálózat az úttörő rákkezeléseken dolgozó helyi tudósaink számára. A genom adatok sok helyet foglalhatnak el, ezért ott rendkívül gyors kapcsolatokra van szükség. Ezenkívül ezekkel az eszközökkel Lettország lett az első balti ország, amely 100 gigabites kapcsolatot hozott létre a páneurópai kutatóhálózattal.

A többféle tápellátási lehetőségnek és a falra szerelhetőségnek köszönhetően ez a kapcsoló minden rendszergazdát boldoggá tesz.

Az oldal sütiket használ. További információ